Kontakt

PREDUZEĆE ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ REPUBLIKE SRPSKE a.d. - "POŠTE SRPSKE"
Kralja Petra I Karađorđevića 93

78000 Banjaluka
Republika Srpska, BiH

UPRAVA PREDUZEĆA
KABINET DIREKTORA

Kralja Petra I Karađorđevića 93
78000 Banja Luka

e-mail:
info@postesrpske.com

Stručni saradnik za odnose s javnošću
tel: +387 (0)51 246-040

e-mail: info@postesrpske.com


OBLAST POŠTANSKOG SAOBRAĆAJA

tel: +387 (0)51 241-570

OBLAST FINANSIJSKIH USLUGA
tel: +387 (0)51 241-580

OBLAST INFORMACIONO-KOMUNIKACIONIH TEHNOLOGIJA I RAZVOJA
tel: +387 (0)51 241-501

OBLAST ZA RAČUNOVODSTVO I FINANSIJE
tel: +387 (0)51 241-525

OBLAST ZA INVESTICIJE I NABAVKU
tel: +387 (0)51 246-000

OBLAST PRAVNIH, OPŠTIH I POSLOVA LjUDSKIH RESURSA
tel: +387 (0)51 241-515

OBLAST ZA PRODAJU I MARKETING
tel: +387 (0)51 246-039
e-mail: prodaja@postesrpske.com, info@postesrpske.com

  

RADNA JEDINICA POŠTANSKO-SAOBRAĆAJNI CENTAR BANjA LUKA
Braće Podgornika 46
78000 Banja Luka

tel: +387 (0)51 241-548
e-mail: rjpscbanjaluka@postesrpske.com

SPECIJALIZOVANA RADNA JEDINICA ZA INFORMACIONE USLUGE
tel: +387 (0)51 241-501

 

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ BANjA LUKA
Kralja Petra I Karađorđevića 93
78000 Banja Luka
tel: +387 (0)51 246-020
e-mail: rjbanjaluka@postesrpske.com

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ PRIJEDOR
Boška Buhe bb

79000 Prijedor
tel: +387 (0)52 249-000
e-mail: rjprijedor@postesrpske.com

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ DOBOJ
Svetog Save 4

74000 Doboj
tel: +387 (0)53 220-600
e-mail: rjdoboj@postesrpske.com

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ BRČKO
Bosne Srebrene 11

76100 Brčko
tel: +387 (0)49 240-121
e-mail: rjbrcko@postesrpske.com

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ BIJELjINA
Kneginje Milice 14

76300 Bijeljina
tel: +387 (0)55 239-000
e-mail: rjbijeljina@postesrpske.com

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ ZVORNIK
Svetog Save bb
75400 Zvornik
tel: +387 (0)56 240-100
e-mail: rjzvornik@postesrpske.com

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ SOKOLAC
Cara Lazara bb
71350 Sokolac
tel: +387 (0)57 405-100

e-mail: rjsokolac@postesrpske.com

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ FOČA
Kralja Petra I Karađorđevića bb
73300 Foča
tel: +387 (0)58 225-400
e-mail: rjfoca@postesrpske.com

RADNA JEDINICA ZA POŠTANSKI SAOBRAĆAJ TREBINjE
Srpska 2
89000 Trebinje
tel: +387 (0)59 279-000
e-mail: rjtrebinje@postesrpske.com

Copyright © 2010 POŠTE SRPSKE
Free info phone number: 0800-50-50-8
Skip to main content Post site root > Eng Help (new window) Eng
Go Search